Choď na obsah Choď na menu
 


Dňa 12.7.2009 sa v obci Torysky konalo Okresné kolo súťaže mužov a žien. Naše družstvo mužov sa umiestnilo na 7. mieste, no najvyššie za tretí okrsok.

 Dňa 28.6.2009 sa konala súťaž mladých hasičov "O podtatranskú prúdničku" v Lučivnej. Naši mladí hasiči nesklamali a v kategórii chlapcov si v silnej konkurencii vybojovali 3. miesto. Výsledková listina

Dňa 21.6.2009 sa v Bijacovciach uskutočnila Pohárová súťaž ,na ktorej štartovalo i naše družstvo mužov. V silnej konkurencii vyše tridsiatich družstiev sa naši muži umiestnili na 12. mieste.

Dňa 20.6.2009 sa v Jablonove uskutočnilo Okresné kolo súťaže hasičského dorastu, v tomto roku dorastenci súťažili len o výťaza okresu Levoča. Na tejto súťaži štartovalo naše družstvo doratsencov, ktoré sa celkovo umiestnilo na 7. mieste.

Dňa 7.6.2009 sa v Jablonove konalo Okrskové kolo súťaže mužov a žien, náš DHZ reprezentovali dva družstvá mužov. Tento rok sa bojovalo o postup na Okresné kolo, čo sa aj podarilo prvému družstvu, ktoré postupovalo zo 4. miesta na úkor druhého družstva z DHZ Jablonov. Naše druhé družstvo sa umietnilo na celkovom 9. mieste v našom treťom okrsku.

Dňa 23.5.2009 sa naši mladí hasiči zúčastnili na Okresnom kole hry "Plameň", kde v kategórii chlapcov, po vydarenej štafete a útoku CTIF boli na pribežnom prvom mieste, no napokon rozhodli výhodové body za vek a obsadili  2. miesto za družstvom z Dúbravy. Vpreteku jednotlivca dominovali naši chlapci, na 1. mieste skončil František Kopaňák ml. a na 2. mieste Michal Galarovič. 

Dňa 26.4.2009 sa naši mladí hasiči premiérovo zúčastnili na súťaži mladých hsaičov v Batizovciach, kde súťažili ako dve päťčlenné družstvá. V silnej konkurencii 30 družstiev sa umiestnili na peknom 7. a 13. mieste. Pre niektorých Mladých hasičov to bol vôbec prvý štart na takejto súťaži. Výsledková listina

Dňa 22.3.2009 sa naši mladí hasiči zúčastnili na halovej súťaži "O pohár primátora mesta Spišská Nová Ves", kde sa naši v silnej konkurencii umiestnili na 3. mieste v kategórii chlapcov. Televízny príspevok